Fair Princess Division II Winner
Fair Princess Division II Winner
Winner, Neleigh Jo Hutto, daughter of Brian and Megan Hutto of Lebanon Photo by Chris Cantwell
 
Detail Download
Doll Show Division 2 Winners
Doll Show Division 2 Winners
Photo by: Jeanna Stansbury
 
Detail Download
Celebrating Beauty Fair Princess, 6th -8th Grade 1st Runner Up
Celebrating Beauty Fair Princess, 6th -8th Grade 1st Runner Up
1st Runner Up: Kendal Crocker, daughter of James Crocker and Keme Stalker
 
Detail Download
Fair Princess Division II 2nd Runner Up
Fair Princess Division II 2nd Runner Up
2nd Runner Up, Lana Kate Grissim, daughter of Tara Allen and Beau Grissim of Lebanon Photo by Chris Cantwell
 
Detail Download
Celebrating Beauty Fair Princess, 6th -8th Grade Winner
Celebrating Beauty Fair Princess, 6th -8th Grade Winner
Winner: Lexi Rager, daughter of Jessica Rager
 
Detail Download
Fair Princess Division III Group
Fair Princess Division III Group
From Left to Right 1st Runner Up, Kaitlyn Trusty, daughter of Kelly & Chad Boles and David Trusty of Watertown Winner, Makiya White, daughter of Latitus and Lindsey White of Lebanon 2nd Runner Up, Raven Sharoff, daughter of Breck Mattern and T.J. Sharoff of Mt Juliet Photo by Chris Cantwell
 
Detail Download
Celebrating Beauty Fairest of the Fair 9th -12th Grade
Celebrating Beauty Fairest of the Fair 9th -12th Grade
Winner: Shelby Ferguson, daughter of Patrick Ferguson of Lebanon
 
Detail Download
Fair Princess Division III 1st Runner Up
Fair Princess Division III 1st Runner Up
1st Runner Up, Kaitlyn Trusty, daughter of Kelly & Chad Boles and David Trusty of Watertown Photo by Chris Cantwell
 
Detail Download
Celebrating Beauty Ms Senior 22+
Celebrating Beauty Ms Senior 22+
1st Runner up: Jessica Tessanne, daughter of Neal and Carol Shehan Winner: Laura Atwood, daughter of Ron and Le Anne Atwood
 
Detail Download
Fair Princess Division III Winner
Fair Princess Division III Winner
Winner, Makiya White, daughter of Latitus and Lindsey White of Lebanon Photo by Chris Cantwell
 
Detail Download
Doll Parade Division I
Doll Parade Division I
1st Runner Up, Shiloh Patrick, daughter of Kyle and Shannon Patrick of Lebanon Winner, Kerrington Head, Daughter of Andy and Leigh Head of Lebanon 2nd Runner Up, Kinlee Kate Doak, daughter of Zack Doak and Lindsay Sircy of Lebanon
 
Detail Download
Fair Princess Division III 2nd Runner Up
Fair Princess Division III 2nd Runner Up
2nd Runner Up, Raven Sharoff, daughter of Breck Mattern and T.J. Sharoff of Mt. Juliet Photo by Chris Cantwell
 
Detail Download
Doll Parade Division I plus FoF amd Ms Senior
Doll Parade Division I plus FoF amd Ms Senior
From Left to right at front, Shiloh Patrick, Kerrington Head, and Kinlee Kate Doak together with Anna Belle Gallaher 2017 Fairest of the Fair and Denise Byrd 2017 Ms Tennessee Senior Wilson County
 
Detail Download
Handsome Pageant  Sr. Handsome
Handsome Pageant Sr. Handsome
Winner: Nathan Shipper, son of James and Jo Anne Shipper ( Jo Anne is all smiles to the left)
 
Detail Download
Ms Tennessee Senior Wilson County Pageant
Ms Tennessee Senior Wilson County Pageant
From left to Right 1st Runner Up Sandra Shupe Winner, Denise Byrd 2nd Runner Up, Diane Bright Photo by Chris Cantwell
 
Detail Download
 
 
Powered by Phoca Gallery